Поблизу Львова для рідних захисників організували сплав на каяках

Поблизу Львова для рідних захисників організували сплав на каяках

Поблизу Львова для рідних захисників організували сплав на каяках
Суспільне Львів

У Львівському будинку воїна організували сплав на каяках для родин загиблих, зниклих безвісти бійців та військових в полоні. Дозвілля влаштували на озері Наварія, поблизу Львова. Як це було, дізнавалося Суспільне.

На сплав приїхала Віра Килипщак. Син Віри — у списках зниклих безвісти. Він був на розбитому росіянами кораблі "Слов'янськ". Жінка каже, не вміє плавати, але хоче спробувати свої сили.

"У сьогоднішній час такий важкий ми мусимо підтримувати себе, бо є хвилювання. Підтримувати свій стан, свої емоції. Все ж таки треба нам дочекатися воїнів наших. Ми розуміємо, що це важко, але ми мусимо зусилля прикладати до свого здоров'я, свого стану душі і тіла", — каже мама зниклого безвісти моряка.

Віра Килипщак розповідає про сплав
Віра Килипщак розповідає про сплав. Суспільне Львів

Організували таку активність для родин, які входять до спільнот Львівського будинку воїна.

"Ми зібралися, щоб трохи порелаксувати, обмінятися якимись своїми думками, надіями. Бо сьогодні тут із нами родини наших захисників. І тих, які перебувають у полоні, і тих, які, на жаль, загинули, і тих, які зникли безвісти. Коли ми дбаємо про себе, своє тіло, ми маємо трохи того ресурсу, бо ми зараз достатньо багато часу проводимо в такій напрузі, бо все таки війна, люди живуть в своїх переживаннях. Тут родини, вони переживають за своїх близьких. І такі речі для того, щоб насамперед стабілізуватися", — каже керівниця "Будинку воїна" Марія Петришин.

Сплав на каяках
Сплав на каяках. Суспільне Львів

Загалом на озеро приїхали 15 учасників сплаву. Це перше таке дозвілля, яке організували цьогоріч. Такі виїзди, за словами Марії Петришин, планують влаштовувати і надалі.

На початок