На Херсонщині коштом Черкащини відбудували 41 будинок

На Херсонщині коштом Черкащини відбудували 41 будинок

На Херсонщині коштом Черкащини відбудували 41 будинок
Фото Черкаської ОВА, відбудова житлових будинків на Херсонщині, липень 2023 рік

Станом на 2 серпня на Херсонщині коштом Черкащини відбудували 41 будинок. Ще 11 об’єктів — в роботі, повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, загалом відбудували 41 будинок в Іванівці та Новопетрівці. Також там нині ще 11 об’єктів перебувають в роботі.

"У Миколаївці, яку ми нещодавно взяли під свою опіку, вже завершили з обстеженням. Скоро теж старт робіт. Спецкомісії обстежили всю інфраструктуру. Стартували з будинків, де мешкають родини з дітьми та пенсіонери. Поруйновані дахи, побиті снарядами стіни, пошкоджені вікна – усе відновлюємо. Наші будівельники викладаються на повну", – розповів керівник ОВА.

На Херсонщині коштом Черкащини відбудували 41 будинок
Фото Черкаська ОВА, Херсонщина, липень 2023 року

Загалом планують відновити коштом Черкащини понад 400 будинків на Херсонщині, розповів керівник ОВА Ігор Табурець. Йдеться про проєкт за ініціативи президента України, де спроможні громади України беруть під свій патронат населені пункти на Херсонщині. Регіон став пілотним.

Що відомо про проєкт "Пліч-о-пліч"

Спроможні громади України беруть під свій патронат населені пункти на Херсонщині. Ця область стала пілотною. 15 регіонів відбудують 26 населених пунктів на Правобережжі. На меті проєкту — відновити житло та інфраструктуру, створити умови для повернення херсонців у власні домівки.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок