Оголосили дати проведення та умови прийому стрічок на фестиваль Docudays UA

Оголосили дати проведення та умови прийому стрічок на фестиваль Docudays UA

Оголосили дати проведення та умови прийому стрічок на фестиваль Docudays UA
Фото із сайту кінофестивалю, docudays.ua

Організатори Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA оголосили про початок прийому фільмів на участь у конкурсних програмах у 2024 році та дати проведення. Таке повідомлення зʼявилося 2 серпня на офіційному сайті фестивалю.

У 2024 році конкурс пройде з 31 травня до 9 червня. Фільми приймають у трьох категоріях:

  • міжнародний повнометражний конкурс DOCU/СВІТ;
  • міжнародний короткометражний конкурс DOCU/SHORT;
  • національний повнометражний конкурс DOCU/УКРАЇНАТут представлені документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами у співпраці з іноземними компаніями-виробниками.

Організатори зауважили, що шукають "Креативні документальні фільми різного хронометражу, створені не раніше ніж у 2022 році. Це фільми, які відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність".

Додають, що у фільмів не повинно було прем’єрних показів на українських кінофестивалях, телебаченні та онлайн-ресурсах. Українські стрічки, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть розглядатися для позаконкурсної програми фестивалю.

Детальнішу інформацію про те, як подати свій фільм і якими є вимоги організаторів, можна дізнатися на сайті фестивалю.

Цьогоріч у програмах Docudays UA взяли участь 28 українських стрічок: 14 повнометражних і 14 короткометражних. Також глядачі змогли побачити 7 світових прем’єр та 21 національну прем’єру українського кіно.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок