Анастасія Таран і Софія Мельникова. Двоє боксерок з Дніпропетровщини стали призерками чемпіонату Європи серед юніорок

Анастася Таран і Софія Мельникова
Дніпропетровський фаховий коледж спорту/Facebook

Анастасія Таран і Софія Мельникова з Дніпропетровщини вибороли медалі на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорок та юніорів. Про це повідомляється на сторінці Дніпропетровського фахового коледжу спорту у Facebook.

Обидві боксерки здобули бронзові нагороди: Анастасія у ваговій категорії 70 кг, Софія — у ваговій категорії +80 кг.

Тренують спорстменок Сергій Батраков , Євген Бабенко, Андрій Безменко та Віталій Черкас.

Змагання проходили з 20 по 31 липня у румунському Плоєшті. На них золоту медаль здобула ще одна спортсменка з Дніпропетровщини — Таїсія Покусай.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро