У Львові судили чоловіка, який викрав авто, щоб віддати його на потреби ЗСУ

У Львові судили чоловіка, який викрав авто, щоб віддати його на потреби ЗСУ

У Львові судили чоловіка, який викрав авто, щоб віддати його на потреби ЗСУ
Freepic

У Сихівському районному суді Львова оголосили вирок чоловіку, який викрав "Lexus GX 460" для того, щоб, за його словами, передати авто військовим. Коли виявилось, що в ремонт машини потрібно вкласти багато грошей, залишив її на стоянці за містом. Львів'янина звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном.

Про справу повідомило видання ZAXID.NET. У Єдиному реєстрі судових рішень йдеться, випадок трапився 6 лютого 2023 року, о пів на 12 ночі, на вулиці Карла Мікльоша. Тоді львів'янин за допомогою спеціального пристрою відкрив та завів "Lexus" та поїхав з місця події. На судовому засіданні чоловік пояснив свої дії.

"Заявив, що на початку війни переправляв багато автомобілів на ЗСУ. Від водія потерпілого знав, що даний автомобіль з перебитими номерами, тому вирішив його викрасти та віддати друзям на ЗСУ. Вчинивши злочин, побачив, що авто має багато несправностей, і щоб відправити на ЗСУ, його необхідно відремонтувати і вкласти багато коштів в ремонт. Крім того, автомобіль бензиновий, що є проблемою заправки на фронті", — йдеться в матеріалах справи.

Чоловік залишив автомобіль на станції Личаків. За його проханням товариш перегнав машину за межі міста й залишив на стоянці. Вже через місяць після події до нього прийшли працівники поліції через викрадення авто.

Львів'янин розкаявся у вчинку та просив його суворо не карати. Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину та призначив покарання — 5 років позбавлення волі, без конфіскації майна. При цьому підсудного вирішили звільнити від відбування покарання з іспитовим терміном 3 роки.

На початок