Втонув, рятуючи брата. На Миколаївщині надзвичайники виявили тіло потонулого хлопця

Втонув, рятуючи брата. На Миколаївщині надзвичайники виявили тіло потонулого хлопця

У Миколаївській області поблизу села Кумари першого серпня потонув 16-річний хлопець. Підліток намагався врятувати старшого брата, проте загинув сам.

Про це повідомили на Facebook у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Першого серпня о 14:30 службу порятунку повідомили, що на затопленому кар'єрі поблизу села Кумари Кам'яномостівської територіальної громади, втонув хлопець.

За даними надзвичайників, двоє братів прийшли порибалити. Поки один із хлопців розкладав рибальські снасті, інший вирішив піти купатись. Через деякий час 16-річний Володимир почав тонути, старший брат Владислав, кинувся йому на допомогу.

"В цей час на другому березі кар'єру відпочивав 17-річний Руслан із сестрою. Хлопець побачив, що Владислав, намагаючись витягти з води молодшого брата, почав втрачати свідомість та обидва брати могли потонути. Юнак одразу прибіг на допомогу", — йдеться у повідомленні надзвичайників.

Руслан намагався витягти молодшого з братів. Натомість той відповів, що з ним все добре та попросив витягнути на берег старшого брата, кажуть надзвичайники.

"Хлопець витяг Владислава на берег, де його сестра вже надала першу домедичну допомогу та привела його у свідомість. Не гаючи часу Руслан повернувся за Володимиром, намагався знайти хлопця, але пошуки результату не дали", — йдеться у повідомленні ДСНС.

Рятувальники на надувному човні обстежили акваторію та виявили тіло загиблого хлопця.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок