Один новий та троє чинних: на Рівненщині уклали контракти з керівниками низки комунальних закладів

Один новий та троє чинних: на Рівненщині уклали контракти з керівниками низки комунальних закладів

Директор Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти Віктор Самчук
Директор новоствореного Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти Віктор Самчук. Фото: Олег Кутузов

На Рівненщині уклали контракти з керівниками низки обласних комунальних закладів, про це йдеться у розпорядженнях голови облради. Продовжили угоди з начальниками культурно-археологічного центру Пересопниця, аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах (РОКАРСВО), а також дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю. Окрім цього, призначили директора новоствореного Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти.

Центром національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти керуватиме Віктор Самчук. На посаду директора комунального закладу його призначили з 1 серпня 2023 року. Контракт діятиме до 28 вересня 2023 року. Віктор Самчук до цього очолював відділ культури, спорту, молоді та туризму у Гощі.

Культурно-археологічний центр Пересопниця продовжить очолювати Іван Солодуха. Контракт з ним підписали з 1 серпня 2023 року. Він матиме чинність на час дії воєнного стану в Україні, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування.

Окрім того, у зв'язку із закінченням дій попередніх контрактів, продовжили співпрацю з Анатолієм Якимчуком — начальником обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах — до 30 жовтня 2023 року, а також Сергієм Левчиком, який і надалі очолюватиме обласну дитячо-юнацьку спортивну школу для осіб з інвалідністю. Контракт з ним підписали на термін з 31 липня по 30 жовтня 2023 року.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок