Кропивницький легкоатлет Олег Дорощук виборов бронзу чемпіонату України

Кропивницький легкоатлет Олег Дорощук виборов бронзу чемпіонату України

Кропивницький легкоатлет Олег Дорощук виборов бронзу чемпіонату України
Зліва направо: стрибуни у висоту Богдан Бондаренко, Дмитро Нікітін та Олег Дорощук – призери чемпіонату України з легкої атлетики 2023 року. Фото: Facebook ОСДЮШОР-2 Кропивницький

22-річний кропивничанин Олег Дорощук став бронзовим призером чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих у секторі стрибків у висоту. Це інформація від президента федерації легкої атлетики Кіровоградської області Миколи Грицая. Олег Дорощук є одним зі спортсменів з Кіровоградської області, які можуть відібратись на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

Змагання відбувалися в Луцьку 27-30 липня, їх учасниками стали 427 атлетів з усіх регіонів. Кіровоградщину представляли п’ятеро спортсменів та одна спортсменка.

У фіналі змагань серед стрибунів у висоту брали участь вихованці Геннадія Здітовецького Олег Дорощук та Дмитро Яковенко. Обидва увійшли до чільної п’ятірки.

Дмитро Яковенко взяв висоту два метри десять сантиметрів, Олег Дорощук – два метри 20 сантиметрів. Цей результат дає Олегу право представляти Україну на чемпіонаті світу, який 17-28 серпня відбудеться в угорському Будапешті.

Переможцем у секторі стрибків у висоту став Дмитро Нікітін з Бердичева Житомирської області, срібло – у Богдана Бондаренка з Харківщини. Обидва стрибуни взяли висоту два метри 23 сантиметри, переможця визначила кількість спроб. Олег Дорощук – наймолодший у трійці призерів, торішню першість країни він виграв. Крім того, у травні 2023 року кропивничанин став переможцем командного чемпіонату України з легкої атлетики.

Результати інших представників Кіровоградщини на змаганнях

23-річна Іванна Михаревич із селища Олександрівка Кропивницького району стала п’ятою в бігу на дистанції 5000 метрів. Золото на цій дистанції виборола представниця Донецької області Вікторія Калюжна.

20-річний бігун Ілля Попов став сьомим на стометрівці. Переміг на цій дистанції представник Запорізької області Андрій Васильєв.

Бігуни Дмитро Петренко (800 метрів – ред.) та Андрій Радзевило (1500 метрів – ред.) на своїх дистанціях показали 14-й та 19-й результати, відповідно.

У Командному заліку команда Кіровоградщини стала 16-ю з-поміж 25 команд.

На початок