3 кандидати претендують на посаду голови Косоньської ОТГ на Закарпатті

3 кандидати претендують на посаду голови Косоньської ОТГ на Закарпатті

3 кандидати претендують на посаду голови Косоньської ОТГ на Закарпатті

3 кандидати претендують на посаду голови Косоньської об’єднаної територіальної громади на Закарпатті. Про це повідомив виконавчий директор закарпатського відділення Асоціації міст України Олег Лукша. Ця громада утворилася у вересні 2019 року. До її складу входять 5 сільських рад: Косоньська, Запсоньська, Попівська, Рафайнівська, Шомська.

Кандидат на посаду голови Косоньської громади Олександр Товт обіцяє вирішити питання з питною водою.

ОЛЕКСАНДР ТОВТ, кандидат на посаду голови Косоньської ОТГ, партія «Слуга народу»

«Першочергово найголовніше – це вода. У нас немає у багатьох у колодцях води. І щоб центрально вода була першочергово у кожному селі, у кожній вулиці. Аби люди не страждали від того, що немає води»

Створити команду обіцяє кандидат на посаду голови косоньської ОТГ, Саболч Барта.

САБОЛЧ БАРТА, кандидат на посаду голови Косоньської ОТГ, самовисуванець

«Створити всі необхідні відділи, всі органи, які можуть забезпечити функціонування нашої громади. І ми маємо у цьому короткому терміні довести, що дійсно ця громада може існувати»

Кандидат на посаду голови Косоньської ОТГ Василь Баков розказує про своє основне завдання.

ВАСИЛЬ БАКОВ, кандидат на посаду голови Косоньської ОТГ, самовисуванець

«Зробити рочобі місця для цього округу. Справа в тому, що за останні 10-15 років у нас спостерігається велика текучка людей. Переважно це пари, які залишають своїх дітей»

Експерт із децентралізації та місцевого самоврядування Володимир Феськов каже, Косоньська - перша територіальна громада серед угорськомовних сіл і єдина, де цьогоріч будуть вибори.

ВОЛОДИМИР ФЕСЬКОВ, експерт із децентралізації та місцевого самоврядування

«Особливістю громади є те, що вони сьогодні мають конкретний економічний центр. Це туризм, рекреація. Тобто термальні води навколо яких розташовані населені пункти, села, які об’єдналися. до того ж які далеко відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. І багато туристів сьогодні приїжджають сюди залишаючи значну кількість коштів. Тому ця громада від самого початку є економічно виправданою і спроможною»

Вибори в ОТГ відбудуться 22 грудня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди