Двоє закарпатців за 1 тис. доларів допомагали незаконно перетнути кордон жителю Франківщини — ДПСУ

Двоє закарпатців за 1 тис. доларів допомагали незаконно перетнути кордон жителю Франківщини — ДПСУ

Допомагали жителю Коломиї незаконно перетнути кордон
Фото: Facebook/Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Двоє закарпатців за 1 тис. доларів допомагали незаконно перетнути кордон 37-річному жителю Коломиї, що на Івано-Франківщині. Прикордонники затримали чоловіків за 100 м до державного кордону, на околиці села Ділове Рахівської громади у Закарпатській області. Про це інформують на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Як йдеться у дописі, чоловіків затримали у ніч на 1 серпня працівники внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону "Захід" разом з прикордонним нарядом відділу "Ділове".

"Закарпатці мали намір незаконно переправити до Румунії 37-річного жителя міста Коломия, що на Івано-Франківщині. За свої послуги зловмисники планували отримати 1 000 доларів США. Зі слів коломиянина, 500 доларів США він сплатив, решту мав заплатити вже на території Румунії", — повідомили на Facebook-сторінці Держприкордонслужби.

Прикордонники поінформували поліцейських Рахівського відділення щодо затриманих чоловіків із Закарпаття та виявлених ознак злочину, передбаченого ст. 332 Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок