Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. Лише два клуби перемагали в турнірі UEFA

8 серпня були зіграні останні зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, тож стали відомі всі чвертьфінальні пари турніру. Лише два з восьми клубів вигравали головний трофей.

8 серпня останні путівки до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вибороли каталонська "Барселона" та мюнхенська "Баварія". Іспанці в матчі-відповіді перемогли італійський "Наполі" з рахунком 3:1 (перший поєдинок 1:1). "Баварія" розгромила лондонський "Челсі" 4:1 (перший матч 3:0). У чвертьфіналі "Барселона" та "Баварія" зіграють між собою.

Напередодні, 7 серпня, чемпіон Італії туринський "Ювентус" переміг "Ліон" 2:1, однак до 1/4 фіналу за підсумком двох зустрічей пройшли французи. Перший матч у лютому завершився мінімальною перемогою "Ліона", і клуб пробився на наступну стадію завдяки виїзному голу. Своєю чергою, "Манчестер Сіті" українця Олександра Зінченка у обох поєдинках був сильнішим мадридський "Реал" 2:1 (перший матч — 2:1). У чвертьфіналі "городяни" зіграють проти "Ліона"

Інші чвертьфіналісти визначилися до карантинної паузи. Німецький РБ "Лейпціг" зіграє проти іспанського "Атлетіко", а "Аталанта" Руслана Маліновського - проти французього ПСЖ.

Зазначимо, з восьми клубів лише "Барселона" та "Баварія" ставали володарями трофею Ліги чемпіонів (по 5 разів). Натомість решта шість клубів не вигравали турнір жодного разу.

Чвертьфінали Ліги чемпіонів відбудуться у форматі одного матчу з 12 до 15 серпня в португальському Лісабоні.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start