У Новоукраїнці на Кіровоградщині зустріли звільненого з російського полону військового

У Новоукраїнці на Кіровоградщині зустріли звільненого з російського полону військового

У Новоукраїнці на Кіровоградщині зустріли звільненого з російського полону військового
Міський голова Новоукраїнської міськради Олександр Корінний (праворуч) подарував прапор громади звільненому з полону Артему Танцюрі. Фото: Новоукраїнської міськради

У місті Новоукраїнка Кіровоградської області зустріли звільненого з російського полону військового Артема Танцюру. Це інформація від голови громади Олександра Корінного.

Під час зустрічі Олександр Корінний подякував Артему за мужність і відвагу та подарував йому прапор громади, яка до останнього разом з родиною воїна вірила у те, що він живий та повернеться додому. Навзаєм Артем подарував голові громади прапор 36-ої бригади морських піхотинців.

Артем Танцюра подарував прапор морських піхотинців Олександру Корінному
Артем Танцюра подарував голові Новоукраїнської громади прапор морських піхотинців. Фото: Новоукраїнської міськради

Артем Танцюра народився у Новоукраїнці. Після закінчення 9 класу вступив до Кіровоградського музичного училища. Далі юнака призвали на строкову службу до армії, де він за власним бажанням підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України, служив у Миколаєві. Захищаючи Україну від російської армії, старший матрос Артем Танцюра потрапив у полон.

За інформацією Олександра Корінного, 11 червня 2023 року родина бійця отримала звістку про те, що він повертається додому. Того дня Україна звільнила з російського полону 95 захисників, серед них був і військовий музикант 36-ї бригади, морський піхотинець Артем Танцюра.

Артема Танцюру зустріли в Новоукраїнці рідні та друзі.
Артема Танцюру зустріли в Новоукраїнці рідні, друзі та представники місцевої влади. Фото: Новоукраїнської міськради

На початок