Гостомель отримав потужний генератор від Хорватії

Гостомель отримав потужний генератор від Хорватії

Гостомель отримав потужний генератор від Хорватії
Хорватська делегація побувала в Гостомелі на Київщині, 31 липня 2023 р. Фото: Київська ОВА

Республіка Хорватія та міжнародний фонд "UNICEF" передали потужний генератор для котельні в Гостомелі на Київщині.

Про це повідомляє Київська ОВА.

Обладнання передали громаді в межах робочого візиту на Київщину хорватської делегації. Вони відвідали "Ліцей № 2" та заклад дошкільної освіти "Веселка" у Гостомелі.

Дитячий садок та декілька будинків у мікрорайоні Склозавод обслуговує котельня, а новий генератор забезпечуватиме її безперебійну роботу в опалювальний сезон.

Гостомель отримав потужний генератор від Хорватії
Новий генератор для котельні в Гостомелі на Київщині. Фото: Київська ОВА

Також міжнародні партнери оглянули зруйноване летовище аеропорту "Антонов", де росіяни знищили літак "Мрія". Їм розповіли про масштаби руйнувань, воєнних злочинів та поступове відновлення регіону.

Як міжнародні партнери допомагають Україні пережити проблеми з електроенергією

Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія. На початку цього року два генератори високої потужності передав Тайвань.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає Україні 80 генераторів, а також кілька десятків тисяч ковдр для кімнат відпочинку Укрзалізниці.

Уряд Канади виділив 10 мільйонів доларів на закупівлю генераторів для України.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

На початок