СБУ заблокувала три схеми втечі "ухилянтів" за кордон

СБУ заблокувала три схеми втечі "ухилянтів" за кордон

СБУ заблокувала три схеми втечі "ухилянтів" за кордон
Оперативне фото із затримання підозрюваних в організації схеми незаконного перетину кордону. Фото: Служба безпеки України

Служба безпеки України заблокувала три схеми втечі чоловіків призовного віку за кордон у Києві, Львівській та Рівненській областях. Про це повідомили на офіційному сайті СБУ.

Сума, за яку обіцяли організувати виїзд за кордон чоловікам, коливалася від 2,5 до 5 тисяч доларів.

У Києві контррозвідники СБУ викрили місцевого мешканця. Він пропонував чоловікам призовного віку виїхати за кордон під виглядом волонтерів.

"Використовуючи свої зв’язки серед представників місцевих благодійних фондів, зловмисник вносив "клієнтів" до системи "Шлях" як водіїв гуманітарних вантажів", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці під час обшуку у помешканні чоловіка вилучили поліцейський жетон, який вважався втраченим. Його чоловік використовував у незаконній діяльності.

На Львівщині працівники СБУ затримали 44-річного місцевого мешканця. Чоловік раніше займався адвокатською діяльністю.

За 4200 доларів США він пропонував чоловікам призовного віку "пакет документів", щоб ті могли перетнути кордон під виглядом учасників волонтерської або громадської організації.

Правоохоронці затримали 44-річного чоловіка під час одержання 4 тисяч доларів.

На Рівненщині викрили двох чоловіків, які займались фіктивним працевлаштуванням "ухилянтів" на посаду водіїв у місцеву фірму, що займається міжнародними перевезеннями до країн Євросоюзу.

Усім чоловікам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Їм загрожує до 9 років ув'язнення з конфіскацією майна.

На початок