Зеленський на Донеччині привітав бійців Сил спеціальних операцій

Зеленський на Донеччині привітав бійців Сил спеціальних операцій

Зеленський на Донеччині привітав бійців Сил спеціальних операцій
Президент Володимир Зеленський під час відеозвернення на Донеччині, 29 липня 2023 року. Скриншот з відео

Президент Володимир Зеленський 29 липня відвідав прифронтові міста Донецької області, де зустрівся із бійцями Сил спеціальних операцій та привітав їх з нагоди професійного свята.

Про це він повідомив 29 липня під час відеозвернення.

"Сьогодні — на Донеччині. Часів Яр, Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Костянтинівка. З нашими воїнами, нашими героями. Вітав і мав честь особисто привітати, потиснути руку й нагородити воїнів Сил спеціальних операцій з нагоди їхнього професійного дня", — зазначив він.

Глава держави підкреслив, що бійці ССО завжди перебувають на найбільш гарячих ділянках фронту, виконуючи найвідповідальніші особливі завдання. Він подякував військовим за силу, героїзм та надзвичайно професійний захист України.

"Сили спеціальних операцій — це такий героїзм, про який неможливо розказати всі деталі. Лише через роки, згодом — така специфіка операцій. Хлопці завдають особливо відчутних ударів по російських терористах", — зауважив президент.

За його словами, бійці ССО брали та беруть участь у ключових бойових операціях.

"Бахмут зокрема. Авдіївка, Красногорівка, Марʼїнка. Соледар. Разом з усіма боронили Київ і Гостомель, і Бучу, і Ірпінь, і Мощун, і Макарів. Острів Зміїний — це теж ССО разом з розвідкою, разом з "альфівцями" та ВМС. Кінбурнська коса. Херсон. Зараз — звільнення Старомайорського. Це теж результат, зокрема, ССО", — підкреслив гарант.

Він додав, що за період війни 17 воїнів Сил спеціальних операцій були нагороджені званням Героя України — 13 із них посмертно.

"Загалом 2520 воїнів ССО відзначені державними нагородами. Дякую вам, воїни, за ваші результати для України, для всього нашого народу! Дякую за шеврон, це дуже почесно! І ще раз бажаю найголовнішого – перемоги! Перемоги над російським злом", — сказав Зеленський.

Президент розповів, що під ранок 29 липня у Дніпрі завершилися роботи на місці ракетного удару, який напередодні завдала РФ.

"Дев’ять людей постраждали, серед них – двоє дітей, підлітки. Усім надано необхідну допомогу. За кожен такий удар, за весь російський терор ворог обов’язково відчує силу справедливості. Ми нічого й нікому з них не забудемо й не пробачимо", — наголосив він.

Окрім того, Зеленський нагадав, що 29 липня — роковини теракту в Оленівці, назвавши його одним із найбільш підлих і жорстоких злочинів Росії.

"Хай кожна втрата Росії буде розплатою за її зло, і хай кожен окупант, кожен російський убивця, усі відповідальні за цей терор проти України та українців знають – поки ще живі, – що справедливість перемагає. Україна переможе", — підсумував президент.

На початок