Хмельницький блогер за 12 годин стріму в свій День народження зібрав більше одного мільйона гривень на 100 дронів

Хмельницький блогер за 12 годин стріму в свій День народження зібрав більше одного мільйона гривень на 100 дронів

Хмельницький блогер за 12 годин стріму в свій День народження зібрав більше одного мільйона гривень на 100 дронів
Блогер Андрій Попик після стріму, під час якого зібрав один мільйон сто тисяч гривень для ста дронів, 27 липня 2023. Фото: Андрій Попик

Один мільйон 100 тисяч гривень за 12 годин стріму у свій День народження зібрав хмельницький блогер Андрій Попик для закупівлі ста дронів камікадзе. Кошти блогер вже перерахував на рахунок БФ "Волонтери Поділля". Саме вони й займатимуться закупівлею дронів для українських захисників.

Про це Суспільному Хмельницький розповів хмельницький блогер Андрій Попик.

За його словами, він вже й раніше збирав кошти на тепловізори, мавік та інші речі для українських захисників. Втім, вирішив що треба зібрати на щось більш масштабне.

"Спочатку я запитав у волонтерів БФ "Волонтери Поділля" чого наразі найбільше потребують військові на фронті. І коли дізнався, то вирішив оголосити збір одного мільйона гривень для закупівлі ста дронів камікадзе у свій День народження", – розповідає блогер.

Хмельницький блогер Андрій Попик за 12 годин зібрав більше одного мільйона гривень на 100 дронів
Хмельницький блогер Андрій Попик разом з волонтерами під час стріму, який він влаштував у свій День народження, 27 липня 2023. Фото: Андрій Попик

За словами Андрія Попика, донати надходили з різних куточків світу. Близько 40 відсотків коштів перераховували люди з Литви, Канади, Великобританії, Португалії, Чехії, Південної Кореї. Багато людей одразу кидали 10 тис. грн на один дрон з персональним підписом.

"Результат сподобався дуже. На ефір приходили волонтери, підключалися до стріму люди з фронту і розповідали чому це потрібно. Лише за останню годину ефіру вдалося зібрати 300 тис. грн. Сумарно вийшло один мільйон сто тисяч гривень, тобто навіть перевиконали план", – ділиться враженнями Андрій Попик.

За словами блогера, гроші вже перераховані до БФ "Волонтери Поділля". Вони вже займатимуться закупівлею дронів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок