Керівництву податкової на Полтавщині повідомлено про підозру — ДБР

Керівництву податкової на Полтавщині повідомлено про підозру — ДБР

ДБР. Підозра керівництву податкової. Полтава
ДБР

Слідчі ДБР повідомили про підозру співробітникам та керівництву Державної податкової служби України в Полтавській області. Їх підозрюють в корупційних схемах, завдяки яким підприємці ухилялись від податків. Про це повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян.

Працівники ДБР встановили, що підозрювані системно реалізовували багатоетапні корупційні схеми через зловживання службовим становищем.

Керівництву податкової на Полтавщині повідомлено про підозру — ДБР
Керівництву податкової на Полтавщині повідомлено про підозру — ДБР. ДБР

В одному з епізодів підозрювані ініціювали позапланову перевірку одного з полтавських підприємств. За її результатами склали акт, до якого внесли занижену суму сплачених податків. Завдяки цьому підприємство не сплатило до бюджету податків на майже 1,3 млн гривень.

Загалом підозри отримали семеро податківців, серед яких двоє колишніх керівників. За словами радниці, їх підозрюють в одержанні неправомірної вигоди, використанні службового становища всупереч інтересам служби, пособництві у складанні неправдивих документів та внесенні неправдивих відомостей до документів. Санкція - позбавленні волікримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. до 6 років.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок