На Полтавщині не підвищили тарифи на тепло і гарячу воду: де саме

На Полтавщині не підвищили тарифи на тепло і гарячу воду: де саме

Тарифи
Фото: Суспільне Полтава

Депутати обласної ради проголосували за те, аби залишити на довоєнному рівні тарифи на тепло та гарячу воду. Це щодо підприємств "Полтаватеплоенерго" та "Лубнитеплоенерго".

У Полтаві 28 липня депутати обласної ради проголосували за те, аби залишити на довоєнному рівні тарифи на тепло та гарячу воду. Це щодо тарифів підприємства "Полтаватеплоенерго". Рішення підтримали 50 із 73 присутніх депутатів. Відповідно, ціни на тепло та гарячу воду не зміняться у містах, які обслуговує підприємство – у Полтаві, Машівці, Карлівці, Решетилівці та Котельві.

"«Полтаватеплоенерго» здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства. І в них є таке поняття, як економічно обґрунтований тариф. Але під час війни діє мораторій на підвищення цін (на тарифи – ред.). Тому в рішенні було прописано те, що ціна залишається та ж сама, яка була до 24 лютого 2022-го року, тобто до початку війни. Тобто на всій території дії «Полтаватеплоенерго» тариф залишається незмінним", розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Таке ж рішення ухвалили щодо тарифів підприємства "Лубнитеплоенерго", розповів голова обласної ради Олександр Біленький. За це рішення проголосували 54 із 73 зареєстрованих обранців.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок