У Києві транспорт змінить рух через ремонт на Дегтярівському шляхопроводі

У Києві транспорт змінить рух через ремонт на Дегтярівському шляхопроводі

У Києві транспорт змінить рух через ремонт на Дегтярівському шляхопроводі
Фото: УНІАН

На вихідних у Києві зміняться маршрути руху громадського транспорту через демонтаж балок на Дегтярівському шляхопроводі.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

На вулицях Олени Теліги та Олександра Довженка від 29 липня і до закінчення комендантської години 31 липня тролейбуси не їздитимуть на ділянці від вул. Дорогожицька до ТРЕД № 2, а також дещо зміниться рух маршруток.

Тролейбусні та автобусні маршрути рухатимуться за наступними схемами руху:

  • тролейбусні маршрути №№ 22-К, 27, 42-Д – від вул. Кадетський Гай, зал. ст. "Київ-Волинський" та ст. м. "Либідська" до Індустріального шляхопроводу. Тролейбуси будуть рухатися під №№ 22-А, 27-К, 42-К;
  • тролейбусний маршрут № 30 – від вул. Милославської до вул. Кадетський Гай, через вул. Дорогожицьку, вул. Юрія Іллєнка, вул. Січових Стрільців, вул. В’ячеслава Чорновола, просп. Повітрофлотський. Тролейбуси курсуватимуть під № 30-Д;
  • маршрутні таксі №№ 150, 223, 227, 421, 463, 550 рухатимуться від вул. Олександра Довженка – підйом на вул. Дегтярівську – перетин вул. Дегтярівської – з’їзд на вул. Олени Теліги (в обох напрямках).

Для зручності пасажирів на період виконання робіт курсуватиме тимчасовий автобусний маршрут:

  • № 27-ТР – просп. Оболонський – просп. Степана Бандери – вул. Олени Теліги – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана – вул. Борщагівська – Індустріальний провулок – вул. Вадима Гетьмана. Маршрут курсуватиме під № 42-А.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

На вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Її протяжність 2,4 км в обох напрямках. Смуга дасть змогу громадському транспорту уникати заторів та пришвидшить рух автобусів і тролейбусів.

На початок