У львівських школах учням хочуть заборонити використання мобільних телефонів

У львівських школах учням хочуть заборонити використання мобільних телефонів

У львівських школах учням хочуть заборонити використання мобільних телефонів
УНІАН/Фото Ратинського В'ячеслава

З 1 вересня у школах Львова хочуть заборонити учням використовувати мобільні телефони. На думку посадовців, така ініціатива сприятиме спілкуванню між школярами та вищій концентрації на навчанні. Більше про це під час прямого ефіру розповів керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

За словами керівника управління освіти, переважно учні не використовують мобільні телефони в школі задля навчання. Натомість часто гаджети відволікають від уроків.

"Ми хочемо ініціювати і з 1 вересня заборонити використання мобільних телефонів під час навчального процесу. Це відволікає дітей. Я теж був вчителем у школі і я з власного досвіду скажу, що це є правда. Ми з вами маємо розуміти, що потрібно повернути живе спілкування для наших дітей. Я думаю, велика частина батьків погодяться зі мною", — каже посадовець.

Андрій Закалюк каже, таку заборону впроваджують у школах за кордоном, а також приватних навчальних закладах і це має позитивні результати.

"Ми розуміємо, що є переживання батьків, коли повітряна тривога, як буде дитина без мобільного телефона. Але в школі завжди є людина, яка відповідає за дітей. Ви завжди можете сконтактувати з класним керівником, з директором, із заступником директора... Вони завжди відкриті до батьківської спільноти. Діти будуть в безпеці", — пояснює чоловік.

Надалі управління освіти разом з керівництвом шкіл та педагогами мають обговорити та напрацювати механізм і логістику впровадження заборони для учнів.

На початок