Легкоатлетка з Рівного здобула золото та оновила рекорд України на європейському фестивалі

Легкоатлетка з Рівного здобула золото та оновила рекорд України на європейському фестивалі

Легкоатлетка Ольга Машанєнкова здобула золото на ЄЮОФ
Фото: Рівненська обласна рада

Легкоатлетка з Рівного Ольга Машанєнкова здобула золото для збірної України на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Про це 27 липня повідомили на сторінці Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної у Facebook. Під час змагань вона встановила національний рекорд, який у фіналі оновила.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль у 2023 році відбувається у словенському місті Марібор на стадіоні "Людські врт".

"16-річна спортсменка з Рівного не просто стала чемпіонкою у бігу на 400 м з бар’єрами, а ще двічі впродовж змагань оновила рекорд України серед дівчат — другий раз у фіналі 56,28 секунди", — йдеться у повідомленні.

Вихованка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву — прапороносиця збірної України на відкритті фестивалю. Окрім цього, у 2022 році спортсменка також здобула золото на цих змаганнях, які проходили у словацькій Банській Бистриці.

Бронзову медаль на ЄЮОФ у 2023 році виборов 14-річний плавець Антон Денисенко з Рівненщини на дистанції 200 м на спині, показавши у фіналі час 2.03,09.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок