ФСБ заявила про затримання військового моряка, який готував вибух на замовлення України

ФСБ заявила про затримання військового моряка, який готував вибух на замовлення України

ФСБ заявила про затримання військового моряка, який готував вибух на замовлення України
Чорноморський флот РФ. Фото: ALEXEI DRUZHININ / RUSSIAN PRESIDENTIAL PRESS AND INFORMATION OFFICE / HANDOUT/Anadolu Agency via Getty Images.

Російська Федеральна служба безпеки заявила про затримання завербованого Україною військовослужбовця Військово-морських сил Росії, який нібито готував вибух на одному з кораблів Чорноморського флоту.

Про це повідомляє російське видання РБК.

Зокрема, ФСБ заявляє, що військовий мав здійснити атаку на один із кораблів Чорноморського флоту, який несе високоточне ракетне озброєння. Російські силовики стверджують, що у затриманого чоловіка вилучили саморобні вибухові пристрої.

"В результаті проведених заходів затримано завербованого українською спецслужбою військовослужбовця Військово-морського флоту РФ, у якого вилучено два саморобні вибухові пристрої загальною масою 1 кг у тротиловому еквіваленті", — йдеться у повідомленні.

Доказів своїх тверджень силовики не навели.

"Ухвалюється рішення про порушення кримінальних справ за статтями 205 ("терористичний акт"), 222.1 ("незаконний обіг вибухових речовин або вибухових пристроїв"), 275 ("державна зрада"), 283 ("розголошення відомостей, що становлять державну таємницю") КК Росії", — зазначили у спецслужбі.

Раніше ФСБ Росії заявила, що нібито знайшла сліди вибухівки під час перевірки суховантажу, який 22 липня йшов із Туреччини до Ростова-на-Дону через Керченську протоку. До Ростова судно прямувало для навантаження зерна.

27 липня у ФСБ заявили, що нібито виявили ще одне іноземне цивільне судно зі слідами вибухівки на борту.

На початок