На Харківщині посадовця служби автодоріг підозрюють у неякісному ремонті. Що відповідають дорожники

На Харківщині посадовця служби автодоріг підозрюють у неякісному ремонті. Що відповідають дорожники

На Харківщині посадовця служби автодоріг підозрюють у неякісному ремонті. Що відповідають дорожники
Фото ілюстративне: Суспільне Харків

Співробітника харківської служби автодоріг підозрюють у службовій недбалості під час ремонту дороги державного значення "Лозова-Близнюки-Барвінкове" навесні 2022 року: товщина покриття була меншою, аніж вказано у документах. Це призвело до збитків у 18 млн грн. У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області проводять службове розслідування та стверджують, що проби були відібрані з порушеннями.

Версія Служби безпеки

Провідний інженер відділу якості, технічного контролю та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, за версією слідства, не перевірив якість проведеного ремонту автодороги "Лозова-Близнюки-Барвінкове", чим завдав збитків державі на 18 млн гривень, повідомив речник обласного управління СБУ Владислав Абдула.

"Внаслідок ремонту якість асфальтобетону не відповідала будівельним нормам, а фактична товщина вирівнювального покриття була меншою, ніж вказано у документах. Неякісно проведений ремонт дороги у 2022 році призвів до необхідності проведення нових відновлювальних робіт вже у березні цього року", — йдеться у повідомленні.

Співробітнику САД повідомили про підозру у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки.

Версія Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області

Нині у Службі розпочали службове розслідування, розповів начальник Андрій Алексєєв Суспільне Харків.

"Ремонт дороги був, коли росіяни наступали на місто Барвінкове. Це називається аварійний ремонт. Ми його виконували за зверненням хлопців з ЗСУ та госпітальєрів, тому що там під рухом військової техніки було повне руйнування покриття", — сказав він.

На Харківщині посадовця служби автодоріг підозрюють у неякісному ремонті на 18 млн грн: що говорять у САП
Відновлення доріг Харківщини. Листопад 2022 року. Фото ілюстративне: Дмитро Гребінник/Суспільне Харків

"Що відомо зараз: недорахувалися 2 міліметри від товщини з укладеного покриття. Всі розуміють, що відбувається з асфальтобетоном, коли по нього їздять танки. На цьому ґрунтується підозра нашому співробітнику, який ризикував своїм життям".

На думку начальника служби, проби товщини покриття відібрані з порушеннями нормативних документів: "Пізніше, аніж пів року проби не відбираються. Ми це будемо оскаржувати в суді. Також були арифметичні помилки в розрахунках".

Підозру своєму співробітнику Алєксєєв називає "помилковою": "Ця людина все життя відпрацювала у дорожній галузі. Для нього це стало великим стресом, він перебуває на лікарняному. Замість відзнаки чи нагороди за проведену роботу, людина отримала підозру".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок