Благодійники зі США передали Львову мобільний пункт забору крові

Благодійники зі США передали Львову мобільний пункт забору крові

Благодійники зі США передали Львову мобільний пункт забору крові
Мобільний пункт забору крові біля Лікарні святого Пантелеймона. Перше ТМО Львова

Американські благодійники передали Першому медоб'єднанню Львова мобільний пункт забору крові. У спеціальному автобусі є все необхідне для донації: столи, крісла та інший маніпуляційний інвентар. Там зможуть одночасно здавати кров четверо донорів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Мобільний пункт будуть використовувати спеціалісти Центру служби крові. З Банку крові донорський матеріал передаватимуть у всі лікарні Першого медоб'єднання Львова.

"Тепер ті донори, які хотіли б пожертвувати свою кров для інших, але не могли до нас приїхати, зможуть це зробити у нашому мобільному пункті. Автобусом ми зможемо виїхати на будь-яке підприємство, або ж приїхати для забору крові у будь-який населений пункт нашої області. Все, аби залучити більше донорів та врятувати якомога більше життів пацієнтів", — каже представник Центру служби крові Святослав Синюк.

Мобільний пункт забору крові всередині
Мобільний пункт забору крові всередині. Перше ТМО Львова

Щоб покрити потребу в цільний крові, еритроцитарній та тромбоциратній масі, щоденно у Центрі потребують 50-60 донорів. Забезпечити донорську кров в такому обсязі — вкрай складно. Тому мешканців Львова закликають приходити за адресою Миколайчука, 9, із 09:00 до 12:00 у будні дні. Попередньо можна записатисяТелефон для запису: 0 800 333 003.. А в інші населені пункти приїжджатиме медичний автобус.

На початок