Забезпечені ліками та обладнанням: у школах Дніпра з 1 вересня працюватиме 166 медпрацівників

Забезпечені ліками та обладнанням: у школах Дніпра з 1 вересня працюватиме 166 медпрацівників

Забезпечені ліками та обладнанням: у школах Дніпра з 1 вересня працюватиме 166 медпрацівників
Фото: міськрада Дніпра

У школа Дніпра з 1 вересня працюватиме 166 медпрацівників. У закладах, які фізично відкриють свої двері для школярів, укомплектували медичні кабінети. Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

За повідомленням, наразі у Дніпрі 151 школа має ліцензію на медичну практику.  Медичний персонал буде працювати  у тій школі, в якій організований навчальний процес з 1 вересня 2023 року. Також все необхідне для їхньої роботи буде розміщено у тій школі, де є укриття. А саме, 154 комплекти медичних матеріалів та товарів медичного призначення.

"На цей час у нас 166 медичних працівників будуть забезпечувати медичну підтримку в закладах освіти. В тих школах, де буде навчатись понад 1000 учнів, є як лікар, так і медична сестра, а в школах, де менш як 1000 учнів, є лише медична сестра. Крім цього, кожен медичний працівник додатково проходив курси домедичної допомоги. Також ці курси проходили і понад 3 тисячі педагогічних працівників. Тож на сьогодні ми можемо констатувати, що всі школи, які 1 вересня фізично відкриють двері — забезпечені медичним супроводом", – розповіла начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту управління освіти департаменту гуманітарної політики міськрадф Дніпра Тетяна Бичкова.

Директор однієї зі шкіл Дніпра розповідає, аби отримати відповідну ліцензію, звертилися в Міністерство охорони здоров'я.

"Ми можемо приймати учнів 1 вересня, бо маємо сертифікований медичний кабінет. Він має відповідну ліцензію. Аби її отримати, ми пройшли досить великий шлях: повністю обладнали медичний кабінет, укомплектували медичним штатом відповідно до кваліфікації. Всі документи були надіслані до Міністерства охорони здоров'я, де їх розглянули. Після чого видали ліцензію, аби ми могли надавати медичну допомогу», – зазаначив директор НВК №139 Владислав Полушкін.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок