Став відомий суперник "Шахтаря" у чвертьфіналі Ліги Європи

Став відомий суперник "Шахтаря" у чвертьфіналі Ліги Європи Associated Press

Донецький "Шахтар", який у боротьбі з німецьким "Вольсбургом" здобув путівку до чвертьфіналу Ліги Європи, отримав у суперники швейцарський клуб.

6 серпня швейцарський "Базель" зустрівся із німецьким "Айнтрахтом" на своєму полі у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший матч завершився з рахунком 3:0 на користь "Базеля". У матчі-відповіді швейцарці здобули мінімальну перемогу, гарантувавши собі місце в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Згідно із жеребкуванням "Базель" на наступній стадії зіграє з донецьким "Шахтарем". Українці напередодні перемогли "Вольсбург" вдома з рахунком 3:0 (загальний – 5:1).

• Починаючи з 1/4 фіналу поєдинки Ліги Європи гратимуть без матчу-відповіді в чотирьох містах Німеччини: Кельні, Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Чвертьфінали турніру відбудуться 10-11 серпня, півфінали - 16-17 серпня. Володаря трофею визначать у фінальному поєдинку 21 серпня, господарем якого стане Кельн (замість Гданська).
  • Чвертьфінальний матч "Шахтар"–"Базель" відбудеться 11 серпня в Гельзенкірхені на стадіоні "Фелтінс-Арена" і стартує о 22:00.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start