Ідея — корейців: у Рівному відкрили виставку робіт фотографів з 11 країн світу

Ідея — корейців: у Рівному відкрили виставку робіт фотографів з 11 країн світу

Фотовиставка у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї 25 липня відкрили фотовиставку "Надія". На ній представили понад пів сотні робіт фотографів з 11 країн світу. 16 світлин, які документують війну в Україні, належать вітчизняним авторам.

Співорганізаторами виставки є фотограф Олександр Харват та його колеги з Південної Кореї, які самі запропонували зробити цю експозицію. Однак через війну вони не змогли приїхати на відкриття у Рівному.

Фотовиставка у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Олександр Харват зазначив, що завдання фотографа — фіксувати події в Україні та транслювати їх світу. Виставку вже показали в Іспанії на міжнародній зустрічі фотомитців, опісля світлини презентували у Польщі:

“Багато людей не вірять, не хочуть. Думають, що тут громадянська війна, конфліктом називають. Тому, коли вони бачать [фото — ред.] від знайомих, від колег своїх, то вони швидше повірять, ніж те, що вони повірять, побачать у російській пропаганді".

Виставка "Надія" у РІвному
Олександр Харват. Фото: Суспільне Рівне

На виставку привезли також прапори України та Кореї, на яких залишили свої підписи та побажання фотографи з 29 країн світу.

"Виставка дуже емоційна. Такі речі треба сприймати відчуттями. Тобто, якщо ти проходиш біля фотографії, бачиш її й вона тебе торкає, зачіпає, значить — це фотограф справився із завданням. От ці всі фотографії — вони зачіпають, беруть за живе", — поділився фотограф зі Львова Роман Метельський.

Окрім сюжетів з України, на виставці представили світлини фотомитців на іншу тематику.

Діятиме виставка в обласному краєзнавчому музеї до 19 серпня.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Авторка: Вікторія Стасюк

На початок