"Клуб Зеро" став фільмом-закриттям Одеського кінофестивалю

"Клуб Зеро" став фільмом-закриттям Одеського кінофестивалю

"Клуб Зеро" став фільмом-закриттям Одеського кінофестивалю
Скриншот з трейлера фільму "Клуб Зеро"

Одеський міжнародний кінофестиваль у 2023 році пройде одразу у двох містах — Одесі та Чернівцях. 26 липня оголосили фільм-закриття події — ним стане стрічка австрійської режисерки Джессіки Гауснер "Клуб Зеро".

"Клуб Зеро" — англомовний художній фільм від Гауснер, прем'єра якого відбулася у травні 2023 року на Каннському кінофестивалі.

Головну роль у фільмі спільного виробництва Австрії, Великобританії, Німеччини, Франції, Данії та Катару зіграла Міа Васіковська. Її героїня — вчителька приватної школи, міс Новак. Вона впевнена, що споживання меншої кількості їжі — це шлях до здорового життя, і вчить цієї філософії своїх учнів. Під впливом міс Новак у школі виникає закритий “Клуб Зеро”, який сповідує концепцію відмови від їжі.

Режисерка Джессіка Гауснер відома глядачам своєю попередньою роботою "Малюк Джо", за яку акторка Емілі Бічем отримала нагороду за найкращу жіночу роль на Каннському кінофестивалі у 2019 році.

Фільм покажуть на церемонії закриття ОМКФ 26 серпня.

Про Одеський кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ відбуваються прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти.

У 2023 році Одеський кінофестиваль пройде з 19 до 26 серпня одразу у двох містах — Одесі та Чернівцях. Після завершення основної частини фестивалю 26 серпня буде програма у Польщі — там також планують організовувати заходи.

У програмі національного конкурсу — десять повнометражних фільмів. Зокрема, за нагороди змагатимуться ігрові та документальні стрічки. До Міжнародної європейської конкурсної програми увійшло сім фільмів.

Також в Одесі представлять спеціальну програму "Зроблено в Одесі" та відбудуться спеціальні покази "Найкращі європейські фільми від ОМКФ".

Цьогоріч призи будуть вручати у трьох категоріях — "Найкращий український повнометражний ігровий фільм", "Найкращий український повнометражний документальний фільм" та "Найкращий європейський фільм".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок