Мешканця Миколаєва викрили на зборі та передачі розвідданих інформатору РФ

Мешканця Миколаєва викрили на зборі та передачі розвідданих інформатору РФ

Мешканця Миколаєва викрили на зборі та передачі розвідданих інформатору РФ
Затриманий, липень 2023 року. Фото: Служба безпеки України

Затриманий інформатор російських спецслужб, який готував повітряні удари по залізничних мостах Миколаєва. Станом на 26 липня 2023 року чоловіку повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

Про це повідомила Миколаївська обласна прокуратура.

За даними Служби безпеки України, затриманий 46-річний житель Миколаєва у липні 2023 року, перебуваючи в одному з районів міста Миколаєва, на власний телефон робив відеозйомку переміщення та руху підрозділів й техніки Збройних Сил України територією міста Миколаєва.

"Того ж дня відзнятий відеоматеріал чоловік виклав у "Telegram" антиукраїнської спрямованості,  таким чином поширивши необмеженому колу осіб інформацію про переміщення українських військових та техніки з можливістю їх ідентифікації на місцевості", — йдеться у повідомлені прокуратури.

Окрім того, за інформацією прокуратури, чоловік через "Telegram" поширював матеріали, у яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України.

Правоохоронці вилучили телефон, яким йшлося листування з інформатором.

Станом на 26 липня чоловікові повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, а також у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України. Санкції статтейЧастина третя статті 114-2, частина перша статті 436-2 Кримінального кодексу України передбачають позбавлення волі на строк до 12 років.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок