У громаді Нікопольщини воду подаватимуть раз на дві доби

У громаді Нікопольщини воду подаватимуть раз на дві доби

У громаді Нікопольщини воду подаватимуть раз на дві доби
Суспільне Дніпро

У Червоногригорівській громаді Нікопольського району Дніпропетровщини, яка залишилася без води через руйнування Каховської ГЕС, встановили тимчасовий графік роботи водогону. Про це сказано в повідомленні керівництва громади.

За інформацією, одну добу вода буде качатись для сіл Придніпровське та Мусіївка, другу добу для селища Червоногригорівка (абонентам КП "Дніпро"). 26 липня воду помпуватимуть до Червоногригорівки.

"Такий захід є пробним, щоб зрозуміти недоліки системи та мати змогу зміцнити цю слабу ланку власного водогону. Тому в кого вода з кранів є, зробіть запас на завтрашній день", — сказано в повідомленні.

Гостре питання нестачі води в водогоні для сіл громади обіцяють вирішити шляхом придбання більш потужної помпи та додаткових гілок водомережі. Точні терміни не називають.

Що відомо про водопостачання в Червоногригорівській ОТГ

9 червня у Червоногригорівській громаді Нікопольського району зупинили насосні станції, які допомагали забезпечувати населення питною та технічною водою. Це сталося через те, що після руйнування Каховської ГЕС водосховище, з якого качали воду, обміліло. Запомпувати воду в систему більше неможливо, поінформувала місцева влада. Жителів попросили перейти в режим жорсткої економії води.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок