Зеленський прокоментував скандали із депутатами та військкомами

Зеленський прокоментував скандали із депутатами та військкомами

Зеленський прокоментував скандали із депутатами та військкомами
Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 19 липня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому звернені заявив, що ніхто не пробачить ані депутатам, ані суддям, ані військкомам чи будь-яким іншим посадовцям протиставлення себе державі.

Він загадав про так звані відрядження нардепів за кордон задля відпочинку, хабарі у військоматах та судах та що таким посадовцям ніхто такої зради не пробачить.

"Я хочу всіх депутатів, чиновників та всіх інших на державних посадах попередити. Коли днями шукаєш зброю для держави, коли вся увага тому, щоб була артилерія, були ракети, були дрони, коли постійно бачиш, постійно відчуваєш, яку моральну силу здобули для України наші воїни, наші люди, які роблять усе можливе й неможливе для перемоги та збереження свободи, тоді будь-яке внутрішнє зрадництво, будь-який "пляж" чи будь-яке особисте збагачення замість інтересів України викликають щонайменше лють. Лють. Запам’ятайте це. Уявіть, скільки мільйонів сердець в Україні відчули таку ж лють", – сказав президент.

Зеленський наголосив, що всі депутати та посадовці повинні працювати в Україні та заради інтересів українського народу.

"Я вдячний тим депутатам, які справді займаються інтересами держави. А ті, хто думає, як більше часу провести б за кордоном та шукають собі "вигідні" відрядження, щоб можна було їх поєднати з бізнесом, із друзями чи "пляжами", – вас таких не буде. Не буде й тих, хто через якісь там свої вигоди не хоче ухвалювати рішення, які необхідні для нашої оборони чи для європейської інтеграції", – підкреслив Гарант

Які скандали відбулися з українськими посадовцями

Народний депутат Микола Тищенко потрапив у гучний скандал, у розпал війни поїхавши до Таїланду начебто на "зустріч з українською громадою".

Згодом його виключили зі складу партії та позбавили посади заступника голови фракції через його подорож. Також його виключили зі складу фракції "Слуга народу" у парламенті. Сам Тищенко у коментарі у Facebook заявив, що наразі його відрядження продовжиться, як і планувалось.

Працівник одного з районних центрів комплектування та соціальної підтримки на Дніпропетровщині вимагав хабар з чоловіка за відстрочку від призову на військову службу. Правопорушника затримали у Запоріжжі під час отримання другої частини хабаря.

На початок