У Києві ввели тепловий режим

У Києві ввели тепловий режим

У Києві ввели тепловий режим
УНІАН

На території столиці сьогодні, 25 липня, ввели тепловий режим і обмежили рух для вантажівок. Про це у Telegram повідомляє Патрульна поліція Києва.

Тимчасове обмеження дорожнього руху поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн та стосуються як в'їзду в Київ, так і пересування містом, йдеться у повідомленні.

У поліції зазначили, що головна мета таких обмежень — збереження дорожнього покриття, яке руйнується внаслідок інтенсивного руху великовагового транспорту у спекотну погоду. Час дії обмеження може змінюватись в залежності температурного режиму.

Що відомо про рух великогабаритного транспорту у Києві

Із 22 травня цього року заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги заборонений. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Національна гвардія спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечуватиме контроль за зупинкою вантажного транспорту на в'їздах у місто.

У Києві із 5 липня вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Контролюватиме дотримання цих обмежень Управління патрульної поліції Києва.

16 і 17 липня у столиці з 15-ї до 22-ї години на території столиці запроваджували тепловий режим.

На початок