У Полтаві ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою назвуть на честь воїна Віталія Грицаєнка

У Полтаві ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою назвуть на честь воїна Віталія Грицаєнка

Віталій Грицаєнко
Фото: Суспільне Полтава

Обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Полтаві назвуть ім'ям Віталія Грицаєнка. Військовий був заступником командира полку "Азов". Про це 25 липня повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За повідомленням голови обласної ради, за це рішення проголосували 25 липня на комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської області. Далі це питання розглянуть на сесії.

Хто такий Віталій Грицаєнко

Віталій Грицаєнко був бійцем полку "Азов", воював на Донеччині. Загинув 19 березня через осколкове поранення під час оборони Маріуполя від російських військ. Поховали його 6 листопада минулого року у Полтаві на Алеї Слави. На війні у Віталія був позивний "Гоголь", бо чоловік родом із Полтави.

2 квітня Віталію Грицаєнку присвоїли звання Героя України посмертно. 11 квітня у Полтаві відкрили меморіальну дошку на фасаді школи №20, де навчався воїн.

Що відомо про ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою

У Полтаві від 1 вересня 2023-го року почнуть навчання в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цьогоріч набиратимуть 90 абітурієнтів – випускників 9-тих класів. Вступити сюди можуть діти, які здобули базову середню освіту. Вступна кампанія почалася від 17 липня та триватиме до 11 серпня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок