Юлія Левченко номінована на звання найкращої легкоатлетки липня в Європі

Юлія Левченко номінована на звання найкращої легкоатлетки липня в Європі

Юлія Левченко номінована на звання найкращої легкоатлетки липня в Європі Associated Press

Європейська легка атлетика (European Athletics) включила українську стрибунку у висоту Юлію Левченко до списку чотирьох претенденток на звання найкращої легкоатлетки континенту.

Про це йдеться на Facebook-сторінці організації. European Athletics відновила голосування за найкращих легкоатлетів місяця після карантинної паузи й за підсумками липня номінантками серед жінок стали бігунки Фемке Бол (Нідерланди) та Маруша Мішмаш (Словенія), п'ятиборка Івона Дадіч (Австрія) та стрибунка у висоту Юлія Левченко.

Українка у липні перемогою відкрила сезон на відкритому повітрі, досягнувши позначки 2 метри на командному чемпіонаті Києва.

Віддати голос за одну з номінанток організація пропонує на всіх офіційних сторінках European Athletic – у Facebook, Twitter та Instagram.

Додамо, що стрибунки у висоту Юлія Левченко та Ярослава Магучіх у вересні змагатимуться а четвертому етапі турніру Continental Tour в польській Сілезії.

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика