У Львові презентували виставку "Ціна свободи"

У Львові презентували виставку "Ціна свободи"

У Львові презентували виставку "Ціна свободи"
Виставка фотохудожника Костянтина Ревуцького. Фото: Суспільне Львів

У Львові відкрили виставку "Ціна свободи". Її автор — фотохудожник Костянтин Ревуцький розповів Суспільному, що мета проєкту — показати стійкість та незламність українського народу після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Роботи фотографа експонували у Чехії, Польщі, Німеччині, Великобританії та Канаді. У Львові представили 40 фотографій із Ізюма та Бахмута. Повна серія виставки налічує понад 150 фотографій із міст, які зазнали ракетних обстрілів чи окупації. Костянтин Ревуцький розповідає, здебільшого фотографував людей та їх реакції на обстріли.

"У центрі Бахмута, під обстрілами, коли ми їхали вже з хлопцями, майже темрява, ми побачили парочку, яка йшла за ручки. Ми під’їхали та спитали чи щось потрібно: вода, їжа. Вони відповіли, що нічого не потрібно. Я спитав чи їм не страшно, тому що дуже сильні обстріли були саме в той день, вони сказали: "Ми 40 років разом, нам нічого не страшно". Я під’їхав ближче і побачив, що вони незрячі", — розповідає фотохудожник Костянтин Ревуцький.

У Львові презентували виставку "Ukraine strong"
Фото пари незрячих жителів Бахмута. Фото: Суспільне Львів

"Це стабілізаційний пункт, місто Бахмут, передок, "нуль", закривавлені ноші наших військових хлопців, але ці ноші не лежать, а стоять. Вони, як українська плащаниця, я думаю це — символ нашої боротьби ", — каже Костянтин Ревуцький.

У Львові презентували виставку "Ukraine strong"
Фото нош, які називають "бахмутська плащаниця". Фото: Суспільне Львів

Оглянути виставку можна 25 липня у приміщенні готелю, на проспекті Свободи, 13.

На початок