Боксери з Кіровоградщини виграли дев'ять медалей Всеукраїнського турніру пам’яті тренера Віктора Звєрєва

Боксери з Кіровоградщини виграли дев'ять медалей Всеукраїнського турніру пам’яті тренера Віктора Звєрєва

Боксери з Кіровоградщини виграли дев'ять медалей Всеукраїнського турніру пам’яті тренера Віктора Звєрєва
Боксерка Юлія Філіппова спостерігає за поєдинком інших учасників турніру (ліворуч) та нагороди (праворуч). Фото: Суспільне Кропивницький

Боксери з Кіровоградської області виграли дві золоті, дві срібні та п'ять бронзових нагород Всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва. Про це Суспільному розповів головний тренер збірної області з боксу Віктор Саласенко.

Змагання, в яких брали участь 120 спортсменів з 16 регіонів, відбулися у Кропивницькому.

Переможцями турніру стали Юлія Філіппова та Ігор Грищенко. Юлія Філіппова виступала у ваговій категорії 66 кілограмів, у фінальному поєдинку перемогла киянку Нілу Липську. Ігор Грищенко у фінальному поєдинку у ваговій категорії 75 кілограмів переміг Павла Іллюшу з Чернігівщини. Обидва чемпіони виконали норматив майстра спорту України.

Срібні медалі турніру – в активі Романа Крайника, який у фіналі вагової категорії 71 кілограм поступився Тарасу Головащенку з Вінницької області, та Владислава Стася, який виступав у ваговій категорії 57 кілограмів і програв фінал киянину Михайлу Дзяську.

Бронзові нагороди вибороли Андрій Щуцький, Віктор Герасьов, Юрій Малецький, Дмитро Селевко та Євген Вакуленко.

Андрій Щуцький виступав у ваговій категорії 80 кілограмів. Виграв турнір у цій ваговій категорії Матвій Ражба, який представляв Харків й Рівне, срібло – у представника Рівненщини Максима Віднійчука.

Віктор Герасьов представляв Кіровоградщину у ваговій категорії 86 кілограмів, переміг у якій Данило Жасан з Чернігівщини, віцечемпіоном став Денис Салабай з Хмельницької області.

Юрій Малецький виграв бронзу у ваговій категорії 75 кілограмів.

Дмитро Селевко та Євген Вакуленко стали третіми у ваговій категорії 67 кілограмів, переміг у якій киянин Зоравор Петросян, срібло виборов представник Рівненщини Ігор Христосов.

На початок