На Вінниччині розшукали п’ятьох зниклих дітей

На Вінниччині розшукали п’ятьох зниклих дітей

На Вінниччині розшукали п’ятьох зниклих дітей
Фото: Нацполіція

П’ятеро зниклих дітей розшукали та повернули додому упродовж 22 – 24 липня на Вінниччині. Найменшому із них два роки, найстаршому чотирнадцять. Про це повідомляє Нацполіція Вінниччині.

Зокрема, 22 липня у Вінниці до поліції надійшло повідомлення від батьків 14-річного хлопчика. Дитину знайшли на ранок наступного дня в одному з сіл Літинської громади. З’ясувалось, що хлопчик самостійно вирішив поїхати до діда, але пропустив свою зупинку і блукав населеними пунктами.

23 липня у Жмеринці із зник 2-річний хлопчик, який грався на подвір'ї. Слідчо-оперативна група поліції розшукала його за 15 хвилин у сусідів.

Того ж дня з двору приватного будинку у місті Ямпіль зник 3-річний Ярослав. Дитина вибігла із будинку на вулицю за матір'ю, яка вийшла у справах та цього не помітила.

Дитину розшукували близько сотні правоохоронців. На місце події також прибули співробітники обласного главку, кінологи зі службовими собаками, ювенальні поліцейські, нацгвардійці, рятувальники та небайдужі місцеві мешканці. Усі до ранку прочісували населений пункт.

Дитину, яка спала під кущем, знайшли близько 6-ї години ранку. Зараз хлопчик із матір’ю знаходиться на обстеженні в лікарні.

24 липня місце перебування 12-річної дівчинки вдалось встановити завдяки небайдужому громадянину, який, звернувши увагу на допис поліції у соціальній мережі про розшук дитини, побачив її на території однієї з вінницьких шкіл й зателефонував 102.

Ще один випадок стався у Вінниці. Поліцейські знайшли 12-річного втікача, який не в перше без попередження залишив своє місце проживання.

На початок