Вугледар ЗСУ тримають понад рік. Як українські захисники відбивають атаки та продовжують військовий вишкіл

Вугледар ЗСУ тримають понад рік. Як українські захисники відбивають атаки та продовжують військовий вишкіл

Український віськовий
Фото: кадр з відео/ Військове телебачення

Більше року російські війська намагаються захопити Вугледар на Донеччині. Українські захисники на цьому напрямку знищують військових та техніку РФ цілими колонами, а також продовжують тренуватися.

На вулицях Вугледара розбиті житлові будинки, згорілі цивільні автівки, а на околицях — спалена російська техніка: танки та броньовані машини піхоти.

Російські війська більше року обстрілюють місто Донецької області з авіації та артилерії, намагаючись його окупувати, розповідає боєць ЗСУ з позивним "Тихий".

"Це були дуже масовані контрнаступи бронетехніки: БМП-3Бойова машина піхоти-3 — бойова броньована гусенична машина, призначена для транспортування особового складу до переднього краю, підвищення його мобільності, озброєності і захищеності на полі бою., БМП-2Бойова́ маши́на піхо́ти (БМП) — радянська бойова броньована гусенична машина, що перебуває на озброєнні механізованих підрозділів сухопутних військ. , танки різних моделей і велика кількість піхоти", — розповідає військовослужбовець ЗСУ.

Прорвати оборону українських захисників військам РФ не вдається. За словами військового ЗСУ на позивний "Шкет", вони розбивали їх цілими колонами.

"Місто тримали, місто не здали, ще й трохи відбили. Ворог зазнав значних втрат, він відступив. Але в них поповнюються резерви, підтягуються, намагаються назад це все відбити", — зауважує боєць.

Цей напрямок на Донеччині зокрема тримають військовослужбовці 72-ї бригади. До того вони боронили Київську область. Захисники розповідають, між бойовими завданнями не припиняють тренуватися.

"Раніше ми виконували одну задачу — тримали якусь місцевість — окопи, лісосмуги чи ще щось. Зараз більш агресивні дії. Саме цим і займаємося, тренуємо людей", — додав "Шкет".

Інформацію до матеріалу надало Військове телебачення.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок