Гендиректорка Twiiter презентувала новий логотип компанії

Гендиректорка Twiiter презентувала новий логотип компанії

Гендиректорка Twitter Лінда Яккаріно презентувала нове лого компанії
Гендиректорка Twitter Лінда Яккаріно. Фото: Getty Images

Генеральна директорка Twitter Лінда Яккаріно 24 липня презентувала новий логотип компанії.

Про це Лінда Яккаріно написала на своїй сторінці у соцмережі.

"Х — тут! Давайте це зробимо", — йдеться у її дописі.

Раніше вона повідомила, що Twitter змінив спосіб спілкування, і, що тепер X "піде далі" в цьому питанні.

"X — це майбутнє необмеженої інтерактивності, зосереджене на аудіо, відео, обміні повідомленнями, платежами та банківськими послугами, створюючи глобальний ринок ідей, товарів, послуг і можливостей. Завдяки штучному інтелекту X об’єднає нас усіх способами, які ми тільки починаємо уявляти", — написала Лінда Яккаріно.

23 липня власник Twitter Ілон Маск оголосив про ребрендинг соціальної мережі та зміну логотипа.

Що відомо про купівлю Маском соцмережі Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей почав звільняти співробітників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово, і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. Серед них — акторка і комік Кеті Гріффін, психолог та блогер Джордан Пітерсон, а також сторінка консервативного новинного сайту Babylon Bee. Розглядається й питання розблокування сторінки експрезидента США Дональда Трампа. Маск проводив опитування у себе на сторінці, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соцмережі і майже 52% респондентів висловилися схвально. Однак сам Трамп вирішив не повертися у Twitter.

ЄС може заблокувати Twitter, якщо соцмережа не дотримуватиметься правил ЄС з модерації контенту, включаючи відмову від "довільного" підходу до відновлення заблокованих користувачів, "агресивне" переслідування дезінформації та погодження на "великий незалежний аудит" платформи до наступного року.

12 травня стало відомо, що Маск призначив Лінду Яккаріно на посаду гендиректорки Twitter.

2 липня Маск заявив, що у соцмережі Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.

На початок