Фермери на Київщині можуть отримати 40 тисяч доларів допомоги

Фермери на Київщині можуть отримати 40 тисяч доларів допомоги

Фермери на Київщині можуть отримати 40 тисяч доларів допомоги
Фото: Суспільне Львів

Малі та середні фермерські господарства Київщини можуть отримати 40 тисяч доларів допомоги. Про це йдеться на сайті міжнародної неурядової організації Mercy Corps, яка реалізовує проєкт підтримки.

Грант можуть отримати дрібні фермери, зареєстровані як ВПО і ті, чия діяльність суттєво постраждала внаслідок війни.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 40 тисяч доларів.

"Програма Mercy Corps допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити сприятливе середовище для розвитку натурального та дрібного фермерського господарства", — зазначила директорка Програми гуманітарного реагування Mercy Corps для України Кара Бак.

Ознайомитися та подати заявку для участі у програмі підтримки можна на сайті.

Що відомо про допомогу для ВПО та людей, які втратили житло на Київщині

У червні 2022 року в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Вони є також в Ірпені, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.

За словами голови Київської ОВА, загалом у Бучанському районі було пошкоджено майже 16 тисяч житлових будинків. З них 3846 — зруйновані повністю. Це 156 багатоповерхових та 3846 приватних будинків.

Станом на травень 2023 року, у модульних містечках регіону вільні 3,5 тисячі місць для переселенців. Загалом там можуть мешкати 7,5 тисяч людей.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започаткувала спеціальну програму для вимушено переміщених осіб в Україні, яка зокрема допоможе покрити їхні основні потреби в оренді житла, їжі та предметах гігієни.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) також опікується відновленням будинків у Макарівській та Бородянській громадах Київської області, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

На початок