Після поранення продовжує служити: історія військового з Тернополя

Після поранення продовжує служити: історія військового з Тернополя

Ексклюзивно
Після поранення продовжує служити: історія військового з Тернополя
Суспільне Тернопіль

Ще до початку повномасштабного вторгнення військовослужбовець з Тернополя Назарій Бронашко воював на сході України. Він підписав контракт у 2020 році. Відтоді брав участь в бойових діях. 24 лютого 2022 року, коли війська Росії пішли у наступ, Назарій воював поблизу Попасної. У вересні того ж року на Херсонщині бойова машина піхоти, на якій перебував Назарій, підірвалася на вибухівці. Піхотинець отримав травми тазу і хребта. Після лікування і реабілітації чоловік продовжує служити.

"Підписав контракт і зразу бригада поїхала на ротацію були на Світлодарській дузі спочатку, потім приїхали, повчились трошки на полігонах і поїхали знов на ротацію на Попасну в 2021 році. Стояли до початку і після повномасштабного вторгнення, бо не було кому нас замінити".

Назарій розповів про той день, коли отримав травми.

"Перевернулася бойова машина піхоти, я був справа на башті. Мене притиснуло. У мене стався перелом тазу і забій грудної клітини. Далі евакуація , лежав в лікарні. Три місяці в Одесі і потім почав ходити на милицях, бо лежав постійно".

Після реабілітації Назарій продовжує служити. Зараз у територіальному центрі комплектування.

"Моє завдання – охорона території і мобілізація, запрошуємо людей пройти у військкомат для уточнення даних , щоби кожен військовозобов’язаний став на облік".

Назарій каже, на службу ходить разом із псом Робіном.

Назарій Бронашко зі своїм собакою
Назарій Бронашко зі своїм собакою. Суспільне Тернопіль

"Робін породистий, дуже спокійний пес. Я давно мріяв про собаку. Він зі мною ходить на службу. Його всі люблять: і діти, і дорослі".

Собака Назарія
Собака Назарія. Суспільне Тернопіль

Назарій Бронашко каже, є речі, які хотів би сказати кожному.

"Є випадки, коли хлопці їздять воювати, були на нулю, а люди не знаючи, хто людина, і кажуть інколи: "ти не був , ти поїдь туди , поваги до тебе не має" . Багатьох вмотивованих чоловіків уже забрала війна, тих, які пішли з 24 лютого воювати. Є солдати, яких треба замінити, треба комусь далі продовжувати служити і кожен громадянин має сам собі признатись і в глибині душі зрозуміти, що ця війна нікого не мине. Треба кожному грати свою роль, якщо він військово приданий для служби, то зобов’язаний йти служити".

На початок