Голова ради резервістів Сухопутних військ: Кримський міст має бути знищений і такі можливості є

Голова ради резервістів Сухопутних військ: Кримський міст має бути знищений і такі можливості є

Пошкоджений Кримський міст 17 липня 2023 року
Пошкоджений Кримський міст 17 липня 2023 року. Фото: Getty Images

Кримський міст має бути знищений і такі можливості є. Про це голова ради резервістів Сухопутних військ, військовослужбовець Іван Тимочко сказав в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Можливості “бавовни”, яка любить гуляти всюди і творити дива, а також халатність російська — це позитивні чинники, які можуть довести ситуацію не просто до руйнування однієї частини, а до абсолютного виведення з ладу моста — як залізничної гілки, так і автомобільної. Як на мене, питання вже вирішене, зараз проводиться інформаційна підготовка (заява Зеленського на Аспенському форумі — ред). Якби не було можливостей, що міст впаде, ніхто би цю тему не піднімав”, — сказав Тимочко.

Він зазначив, що існування Кримського мосту як логістичного шляху виникло і стало гострим питанням з моменту його планування окупаційною владою Росії.

“Об’єкт, який перетворюється з транспортного шляху, економічного на логістичний шлях для армії, він має бути знищений апріорі. Або, принаймні, виведений з ладу до такого рівня, щоб зараз не міг постачати ворожі сили необхідним боєкомплектом”, — сказав Тимочко.

Він додав, що президент РФ не може захистити Кримський міст.

Що відомо про вибухи на Кримському мосту 17 липня

У ніч на 17 липня на Керченському мосту, що сполучає Росію з окупованим Кримом, сталися вибухи. Зруйновано одну секцію мосту, ще одна — пошкоджена. Рух мостом обмежений. Також зупинено рух поромів. Білгородський губернатор Гладков заявив про загибель на мості чоловіка та жінки з регіону, їхня донька постраждала.

Керівниця пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк в етері Суспільне Спротив зазначила, що вибух на Кримському мосту може бути російським сценарієм, реалізованим перед продовженням "зернової угоди" та в очікуванні українського контрнаступу на півдні.

Джерела Суспільного у правоохоронних органах повідомили, що атака на Кримський міст — спецоперація СБУ та ВМС.

В СБУ заявили, що всі деталі щодо організації "бавовни" на Кримському мості "обов’язково розкриють після Перемоги".

На початок