Гурт ТНМК виступить у Кіровоградській області на трьох благодійних концертах

Гурт ТНМК виступить у Кіровоградській області на трьох благодійних концертах

Гурт ТНМК виступить у Кіровоградській області на трьох благодійних концертах
Фото: ТНМК

Український гурт "Танок на майдані Конґо" ("ТНМК") виступить у Кіровоградській області на трьох благодійних концертах, розповів Суспільному директор гурту Святослав Румежак.

  • 22 липня (субота). Кропивницький, сцена Дендропарку о 19:00
  • 23 липня (неділя) село Захарівка, паpк-готель "Скіфія" о 19:00
  • 24 липня (понеділок) місто Олександрія, площа біля ПК Світлопільський о 19:00

"Ми їдемо по Україні з благодійними концертами, щоб зібрати гроші на дрони для 68 бригади, а також необхідне для частин, в яких служать наші учасники гурту, – розповів Святослав Румежак. – Гітарист — в ЗСУ, бас-гітарист — у Національній гвардії, Фагот (вокаліст ТНМК) – у добробаті "Реванш". Вони зараз на ротації, тому ми маємо змогу поїхати у тур".

Квитки на концерти не продають, вони відбуваються на площах та у парках. До збору відвідувачі концертів можуть долучитись, кинувши гроші у скриньки. Про витрати ТНМК звітують у своїх соцмережах.

"Тур не запланований. Завтра ми у Кропивницькому, відомо тільки про концерти, які анонсовані. Але я думаю, що вони ще будуть", – сказав Святослав Румежак.

"Танок на майдані Конґо" ("ТНМК") — український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк. Гурт почав працювати з 1996 року. Випустив вісім повноцінних альбомів та брав участь у всіх найбільших музичних фестивалях на України: Червона Рута, Таврійські Ігри, Захід Фест, In Da House та багато інших.

На початок