МВС передало матеріали у справі про авіакатастрофу у Броварах в органи досудового розслідування

МВС передало матеріали у справі про авіакатастрофу у Броварах в органи досудового розслідування

Місце падіння гелікоптера у Броварах.
Місце падіння гелікоптера в Броварах, 18 січня 2022 року Фото: Getty Images

Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція передали до органів досудового розслідування зібрані матеріали у справі про падіння гвинтокрила, що сталося 18 січня у Броварах. Про в інтерв'ю "Радіо Свобода" повідомив очільник МВС Ігор Клименко.

За його словами, очікуються закінчення кількох десятків експертиз, які проводять ДБР, СБУ та Офіс генпрокурора. Водночас, невідомо, коли будуть оприлюднено результати розслідування причин авіакатастрофи.

"Я хотів би, щоб результати цього розслідування були озвучені. Як тільки відповідні правоохоронні органи і Офіс генпрокурора будуть готові це зробити, я думаю, вони це зроблять", — зазначив міністр внутрішніх справ.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництво МВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи.

В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії, серед яких: порушення правил польоту; технічна несправність гелікоптера; умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

На початок