Шукають реабілітолога та фізіотерапевта: на Черкащині облаштовують реабілітаційний центр для військових

Шукають реабілітолога та фізіотерапевта: на Черкащині облаштовують реабілітаційний центр для військових

Шукають реабілітолога та фізіотерапевта: на Черкащині облаштовують реабілітаційний центр для військових
Суспільне: Черкаси

На Черкащині облаштовують реабілітаційний центр для військових. Нині завершують демонтаж стін та готуються до встановлення вікон і внутрішнього оздоблення, розповіла Суспільному директорка Центру соцдопомоги Людмила Неліна.

Завершує демонтаж стін пан Олександр. Намагаються виконати свою частину роботи швидко.

"Підлогу розбирали, викидали цілком, стіни чистили від побілки. Важкенька робота, ну для захисників робимо, нехай підліковуються".

Тут планують розмістити кабінет ЛФК, в якому буде обладнання легкої і середньої важкості для підвищення тонусу м’язових тканин. В одній із кімнат на стелі розмістять спеціалізоване підвісне обладнання для стабілізації хворих та навчання ходьби, розповіла директорка Центру соцдопомоги Людмила Неліна.

Також облаштують санвузли для людей з інвалідністю із дотриманням усіх вимог та зони відпочинку. Загалом центр займатиме 138 квадратних метрів.

"Наше завдання — щоб ця реабілітація була тристороння, окрім того, пацієнти матимуть змогу перебувати тут протягом дня в супроводі всіх фахівців, які в нашому штаті є", – додала пані Людмила.

Реабілітація для військових у Черкасах
Суспільне: Черкаси

Ідея такого центру виникла через потреби військових, які повертаються із травмами і не завжди можуть пройти реабілітації за кордоном, пояснила пані Людмила.

"Психологічно людина має відчути, що він потрібний нашій державі, що він не даремно брав участь у цій війні і що ми його цінуємо. Для підопічних нашої громади, для хлопців це буде повністю безоплатно. Для інших громад звичайно це будуть укладатися якісь соціальні угоди, якась буде оплата зі співфінансування громад".

За день реабілітацію одночасно зможуть пройти до 10 людей, розповіла Людмила Неліна. Нині шукають фахівців:

"Лікарів не вистачає: реабілітолога, фізіотерапевта. Міська влада готова для заохочення медичних фахівців: є в нашій громаді спеціальна програма, яка видає спеціалізоване службове житло безоплатно".

На Черкащині шукають реабілітолога та фізіотерапевта для реабілітаційного центру військових
Суспільне: Черкаси

Раніше досвіду працювати з військовими не було, та готові навчатися допомагати хлопцям швидше відновлюватися, пояснила медсестра Людмила Думай:

"Нині багато людей, які постраждали внаслідок бойових дій і хочеться допомогти їм. Щоб у них теж було повноцінне життя".

Інструкторка з фізичної культури Аліна Довга працюватиме у кабінеті ЛФК. Перед відкриттям центру поїде на спеціальне навчання:

"Потрібно більше часу, бо це для нас щось нове і будемо проявляти себе. Налаштовані ми серйозно. Це для мене дуже важливо, я б хотіла бути корисною людям", – пояснила Аліна.

Шукають реабілітолога та фізіотерапевта для реабілітаційного центру для військових
Суспільне: Черкаси

Зі слів Людмили Неліної, ремонт мають завершити першого вересня. На все спрямували один мільйон триста тисяч гривень.

"Коштом місцевого бюджету проводяться всі ремонтні роботи, в тому числі благоустрій території, щоб зробити нормальний під’їзд. А ще — зони відпочинку для людей які будуть на візочках, на милицях перебувати. А коштом благодійників, яким є фонд «Вплив» придбаємо все необхідне обладнання", – деталізувала пані Людмила.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок