У Домівці врятованих тварин безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів і собак

У Домівці врятованих тварин безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів і собак

У Домівці врятованих тварин безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів і собак
Суспільне Львів

У Домівці врятованих тварин безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин або тих тварин, яких львів'яни забрали з вулиці. Зараз триває реєстрація для того, аби зрозуміти, скільки мешканців зголосяться, розповів у коментарі Суспільному керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

У період з 7 до 11 серпня Домівка буде співорганізатором програми "Стерилізація безпритульних тварин". Її проведуть разом з американськими партнерами. Наразі ще не визначилися з локацією, де проводитимуть стерилізацію котів та собак.

"Ми хочемо забрати чергу, яка стоїть на ЛКП "Лев". Там черга близько року, щоб простерилізувати безкоштовно кота, до прикладу. Відповідно цей кіт за рік народить 4 рази. Від так допоможемо ЛКП, місту, і волонтерам, які стоять в черзі. Максимально хочемо стерилізувати тварин, якими опікуються волонтери, подекуди, це бабусі, які мають по 40-60 котів", — каже Орест Залипський.

Під безкоштовну стерилізацію також підпадають домашні тварини, яких люди взяли з вулиці. Попередньо щодня впродовж п'ятиденної акції готові стерилізувати 125 котів і 50 собак. За словами Ореста Залипського, очікують, що це зменшить потік безпритульних тварин у Домівку.

"Ветеринари можуть стерилізувати малих кицьок від трьох місяців. І, за віком, якщо тварина вже стара, від 10 і більше років, їй не бажана стерилізація, тому що вона може не пережити наркозу. У нас є такі тварини, які довічно тут, але ми їх не стерилізуємо через вік", — додає Орест Залипський.

Процедура стерилізації триває 10-15 хв. Після процедури тварину можна буде майже одразу забрати. Господарям роздадуть методички, як доглядати за тваринами.

Стерилізацію проводитимуть за попереднім записом. Реєстрація триватиме до 5 серпня. Зареєструватися можна за номером +380 93 875 38 43.

Якщо буде така потреба, то 5-денну акцію стерилізації та час перебування американських ветеринарів продовжать, каже Орест Залипський.

Зараз Домівка шукає волонтерів по районах, для співпраці в організації та групуванні людей.

На початок