У Rheinmetall відповіли на погрози Росії розбомбити завод в Україні: "Захистимо власними системами ППО"

У Rheinmetall відповіли на погрози Росії розбомбити завод в Україні: "Захистимо власними системами ППО"

Штаб-квартира концерну Rheinmetall у Дюссельдорфі, фото: AP
Штаб-квартира німецького машинобудівного та зброєбудівного концерну Rheinmetall у Дюссельдорфі, фото: AP

У Rheinmetall відповіли на погрози Росії стосовно того, що майбутній завод концерну в Україні "буде законною ціллю". Там пообіцяли захистити об'єкт системами протиповітряної оборони власного виробництва.

Про це повідомив генеральний директор німецького збройового підприємства Армін Паппергер в інтерв'ю газеті BILD.

"Для нас у Rheinmetall ключовим завданням є підтримка наших українських партнерів у боротьбі за свободу й демократію і якнайшвидше задоволення їхніх нагальних потреб", — зазначив він.

Паппергер наголосив, що від планів створення заводу в Україні не відмовляється. Ба більше, планує захистити його від атак за допомогою систем ППО власного виробництва.

Таким чином глава концерну відповів на погрози представниці МЗС РФ Захарової, яка сказала, що завод Rheinmetall із виробництва бронетехніки в Україні, якщо він буде побудований, "буде законною ціллю" для російських окупантів.

Що відомо про будівництво заводу Rheinmetall в Україні

У травні "Укроборонпром" створив спільне підприємство з німецьким виробником військової техніки та зброї Rheinmetall. Воно буде займатися обслуговуванням та ремонтом танків, а у майбутньому — і їхнім виробництвом.

10 липня Паппергер розповів, що концерн протягом наступних 12 тижнів відкриє завод із виробництва бронетехніки в Україні. Там планують будувати та ремонтувати танки, а також навчати українців обслуговувати бронетехніку.

За словами Паппергера, на новому заводі будуватимуть і ремонтуватимуть бронетранспортери Rheinmetall Fuchs за ліцензією. Завод буде розташований на заході України.

Паппергер також пообіцяв, що завод буде захищений від російських атак.

На початок