На Миколаївщині триває відновлення електропостачання

На Миколаївщині триває відновлення електропостачання

На Миколаївщині триває відновлення електропостачання
Фото: АТ "Миколаївобленерго"/ Фейсбук

Нічний обстріл Миколаївщини 20-го липня завдав збитків енергетичному обладнанню. Понад 100 господарств залишились без електропостачання. Станом на 21 липня комунальники перевіряють вразливі місця та планують подати живлення найближчим часом.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив директор акціонерного товариства "Миколаївобленерго" Вадим Данилків.

"Вчора (20 липня — ред.) наші бригади працювали, нам вдалося відновити електропостачання. На цей час (станом на 21 липня — ред.) 140 приватних домогосподарств знаходяться без електрики. Але це більше пов'язано з безпекою. Зараз ЖЕКи перевіряють внутрішню проводку. І ми в найближчу годину дамо напругу", — говорить Вадим Данилків.

Окрім того, злива та буревій також вплинули на вчорашні перебої з електропостачанням. За словами директора "Миколаївобленерго", значних пошкоджень немає, а співробітники підприємства досить швидко заживили високовольтні лінії.

Найбільших пошкоджень завдають по території Очаківської громади. Щоденні обстріли вимагають роботи оперативних бригад, розповідає керівник підприємства.

"Буквально за місяць, буває тільки декілька днів без обстрілів", — додає Вадим Данилків.

Директор розказав, що станом на 21 липня частина території Миколаївської області не звільнена, тому лінії електропередач знаходяться під обстрілами.

"Знаємо, що Кінбурнська коса є окупованою, і звідти постійні обстріли. І лінія електропередач страждає так, як й інші об'єкти", — сказав Вадим Данилків.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок