Петиція про звільнення директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА набрала 6 тис. підписів

Петиція про звільнення директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА набрала 6 тис. підписів

Активісти вимагають від мера Віталія Кличка звільнити Руслана Кандибора: петиція
Руслан Кандибор. Фото: КМДА

Петиція з вимогою звільнення Руслана Кандибора з посади директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА набрала понад 6 тис. голосів. Такі дані містяться на сайті Київської міської ради в розділі "Електронні петиції".

Петиція про відставку керівника Департаменту транспортної інфраструктури з'явилась на сайті Київради 19 червня. Необхідну для розгляду кількість голосів вона набрала майже за місяць.

Автор ініціативи — громадський активіст Олександр Гречко, крім відставки Руслана Кандибора, вимагає від столичної влади забезпечити безбар’єрний простір у місті, вжити заходів для розвитку громадського транспорту і велоінфраструктури. Він критикує роботу в цих напрямках керівника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора, якого призначили на посаду у вересні 2021 року.

"…саботується облаштування нових безбар’єрних пішохдіних переходів, ліквідовано сектор розвитку веломережі, зупинено процес громадського обговорення проєктів організації дорожнього руху…" — зазначає автор петиції.

Ще він незадоволений ліквідацією смуги громадського транспорту на бульв. Л. Українки і кількістю наявних автобусних маршрутів у місті.

На початок