На Миколаївщині формують окремий піхотний батальйон з мобілізованих та добровольців

На Миколаївщині формують окремий піхотний батальйон з мобілізованих та добровольців

На Миколаївщині формують окремий піхотний батальйон з мобілізованих та добровольців
Формується керівний склад окремого піхотного батальйону, 20 липня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині почали формувати окремий піхотний батальйон. Він складатиметься з мобілізованих військовозобов’язаних, добровольців та службовців центрів комплектування області. Станом на 20 липня формується керівний склад — це близько 40 військових. Усього в батальйоні налічуватиметься 560 військових.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив заступник начальника Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Мамчур.

"До 14 серпня ми формуємо. З 14 по 31 ми проводитимемо бойове злагодження. Спочатку бойове злагодження буде одиночне – базовий військовий вишкіл. А потім в складі взводів, в складі рот і в цілому в складі батальйону", — розповів Віктор Мамчур.

окремий піхотний батальйон
Заступник начальника Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Мамчур, 20 липня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Особлива увага приділяється вмотивованості військових, говорить Віктор Мамчур.

"Прийшов з Вознесенського району. От мотивація у нас одна. Перемогти ворога. І щоб швидше була перемога. Щоб наші діти могли рости без війни. Процвітала, щоб наша Україна", — говорить головний сержант батальйону Микола Карбенюк.

Після формування та бойового злагодження батальйон можуть приєднати до складу однієї з бригад Сил оборони.

окремий піхотний батальйон
На шикуванні командири підрозділів: рот, начальник штабу, логістики, складів. 20 липня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Командиром батальйону призначили Богдана Ткачука. До 2014 року чоловік працював вчителем фізкультури. У 2014-му зі Снігурівського комісаріату потрапив до сорокової артилерійської бригади. Потім служив в одному з Баштанських районних центрів комплектування.

"Запропонували — я не відмовився, тому що трішки засидівся я в тилу. Потрібно щось робить для визволення нашої держави, щоб якась була користь", — говорить командир батальйону Богдан Ткачук.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок